Nişanlık abiye modelleri ve fiyatları

Nişanlık abiye modelleri ve fiyatları insanların evliliğe ilk adımı atarken hayatlarında rol oynayan önemli günlerden biridir. Nişan günü giyilecek olan kıyafetler ise bir o kadar önemlidir. Görsellik açısından bayanlar özellikle o gün çok şık ve zarif olmak ister.

Nişan günü ne tür kıyafetler giyilebilir?

Bunlara örnekler verilecek olursa, uzun ve kısa abiye elbiseler, uzun ve kısa kollu abiyeler, dantelli abiyeler, nakışlı ve işlemeli abiyeler, saten, tül gibi modeller de abiyeler bulunmaktadır. Abiye deyince akla genelde uzun türde elbiseler gelse de kısa abiye modelleri de artık yaygınlaşmaya başlamıştır.

Peki, Bu Model Abiye Elbiselerin Fiyatları Nasıldır?

Abiye nişan elbiseleri ve fiyatları abiye modeline ve kumaşına göre farklılık göstermektedir. Bu fiyat aralığı genelde 50 TL ve 500 TL arası değişmektedir. Sade ve zarif bir uzun etek boyuna sahip nişan elbisesini 100-150 TL gibi fiyata almak mümkün olacaktır. İşlemeli bir nişanlık abiye fiyatı ise 150-250 TL gibi fiyatlara alınabilir.

Günlük kullanıma da uygun abiye çeşitleri mevcuttur. Bunların fiyatları diğer modellere göre daha ekonomik olacaktır. Örneğin tek renk dantelli bir abiye elbiseyi 100 TL’yi geçmeyecek bir fiyata almak mümkündür.

Abiye modelleri seçilirken giyilecek olan mekân dikkate alınmalıdır. Aynı zaman da kış veya yaz aylarında ki abiye modelleri farklılık göstermekte olup hava sıcaklığına uygun kumaşlarla üretilen modellere rastlamak mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir