Bayan spor mont modelleri

Bayan spor mont modelleri son zamanlarda en çok tercih edilen montlar arasında spor şişme montlar yer almaktadır. Her ne kadar kaşe kabanlarda kullanılsa da günlük kullanım için spor tarz montlar tercih edilmektedir. Günlük yürüyüş yaparken, alışverişe giderken ünlüler dahi bu şekilde mont kullanmaktadır. Sıcak tutması, rahatlıktan ödün vermemesi ve pratik olması en çok kullanılma nedenlerindendir.

Spor Mont Çeşitleri:

Bayan spor mont çeşitleri arasında genellikle fermuarlı ve kapüşonlu olanları yer almaktadır. Yakasında kürk detayı, uzun ya da kısa modelleri bulunmaktadır. Kol kısımlarındaki şeritler, ikinci bir renk kullanımı da monta şıklık katmaktadır. Hemen her renkte üretilerek her tarza hitap etmektedir.

Birçok spor giyim markasının da oldukça geniş seçenek yelpazesi ile ürettiği kıyafetler arasındadır. Şişme ve düz modelleri de bulunmaktadır. Genellikle genç kesim olan 15-30 yaş arası kişiler kullanmaktadır. Mavi, kırmızı, bordo gibi canlı renkler en moda ürünler arasındadır. Bazı modelleri ise unisex olup, hem bayan hem de erkek kolaylıkla kullanmaktadır.

Spor kıyafet olan Jean pantolon veya kanvas pantolonların üzerine kombinlenebilmektedir. Kapüşonlu sweatshırt le oldukça uyumlu olmaktadır. Yine altına renkli spor ayakkabılar tercih edilmektedir. Sonbahar da mevsimlik kıyafetlerle ya da kışın soğuğundan korunmak için giyilebilmektedir. Soğuk kış günlerinde giyildiğinde oldukça sıcak tutmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir