Bebek bluzu örnekleri

Bebek bluzu örnekleri örgü örmek; hem psikolojik olarak bir dingillik sağlar hem de hobi olarak yaptığınız işlerin verimli olarak kullanılmasını sağlar. Ayrıca bu işten para kazanan kişilerde vardır. Türlü türlü modellerde ürünler üretmek artık mümkündür. Ama bebeği ya da torunu olacaklar elleriyle o doğmadan bir şeyler yapmak isterler genelde. Ve nasıl yapacağım ne yapacağım diye düşünürler.

Örgü örerken model seçimi nasıl yapılmalı;

Bebek bluzu örnekleri hakkında az çok bilgi sahibi olabilmeniz için ilk olarak araştırma yapabilirsiniz. Bu sayede nasıl bir şey yapacağınız konusunda az çok fikir edinmiş olabilirsiniz. Bebek bluzunuzun nasıl bir yapıda olmasına karar verdikten sonra ise o modele uygun olacak ip rengine ve kalınlığına karar vermelisiniz.

Karar verdiğiniz ip ve şişi aldıktan sonra modellinizin anlatımına harfiyen uymanız gerekir. Eğer uymazsanız gördüğünüz motife benzer bir ürün çıkartamazsınız. Modeli özellikle ilk defa yapacaksanız böyle bir şey kesinlikle karmaşık olmayan daha basit bir model seçmeniz daha iyi olacaktır. Yoksa örgü örme maceranız burada son bulabilir. O yüzden ilk etapta basit bir örnek seçin daha sonra adım adım daha güzel motifler olan ürünler yapmayı deneyin bence.

İyi bir örgü için ne çok sık ne de çok gevşek olan bir örme sistemi kullanmamalısınız. Yoksa istediğiniz modeli asla oluşturamazsınız. Başarılı bir örgü için ilmekler güzel ve düzgün işlenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir