Abiye nişan kıyafetleri tesettürlü

Abiye nişan kıyafetleri tesettürlü kapalı bayanlarda ilerleyen teknoloji ve moda sayesinde en tren ürünlere sahip olması daha da kolaylaşıyor. Pek çok modacının tesettür giyimde ki kreasyonları ile seçenek imkânı da artıyor. Kot modellerden tutunda, taşlı, keten, işlemeli ya da deri dokuları ile tamamen tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Abiye nişan kıyafetleri tesettürlü modeller ister kendi nişanınız da olsun isterse yakın bir arkadaşınızın size pek çok seçenek imkânı sağlıyor. Benim tavsiyem uçuk tonları kullanmanız olacak, örneğin uçuk pembe gibi. Ama nişanınızda daha gösterişli olmak istiyorsanız kabarık etekli bir abiye ile prensesler gibi olabilirsiniz. Üzeri taş işlemi modeller ile ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz. Pek çok ünlü markanın kreasyonlarından birini de seçebilirsiniz.

Gökyüzü mavisi ise bu senenin tesettür abiye nişanlık modellerinde göz önüne çıkıyor. Tesettür nişanlığınızın üzerine, eşarbınızı düz takabilirsiniz. Yâda taşlı tokalar ile farlı modeller verdirerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Bel kısmı işlemeli modellerden de tercih edebilirsiniz. Ayrıca bel kısmı kurdeleli modellerde bir diğer alternatiftir. Tesettür nişanlık modelleri arasında kol kesimi farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bilek kısmı büzgülü ya da, geniş kesim modellerden seçebilirsiniz.

Tesettür Abiyelerde Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar:

Tesettür abiyelerde en dikkat edilmesi gereken husus ise mevsime göre giyinmek, aksi taktirde sizi terleterek rahatsız olmanıza neden olur. Giyeceğiniz abiyenin rahatlığı bir o kadar önemlidir. Eğer büyük ya da küçük gelirse hareket etmenizi zorlaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir