uzun kirpikler için ne yapmalı

Uzun kirpikler için ne yapmalı tüm bayanın en çok istediği şeydir. Ama maalesef ki her bayan uzun kirpiğe sahip olamaz. Bunu için bazen ipek kirpik ya da takma kirpik gibi yapay kirpikler ile kirpiklerini uzun yapan kişiler var. Kişiler bu şekilde yapay kirpikler ile geçici bir süre dahi olsa uzun kirpiklere sahip olmuş olacak. Ama ben öyle yapaylıktan hoşlanmam diyenler için ise doğal yollar ile kirpiklerini uzatabilirler.

uzun kirpikler için ne yapmalıDoğal Yollar İle Kirpikler Nasıl Uzatılır?

Gece yatmadan önce göz makyajını temizledikten sonra kirpiklerinizin köklerine hint yağı sürüp öyle yatın. Böylece kirpik kökleriniz güçlenir ve daha güçlü ve de gür kirpiklere sahip olmuş olursunuz.

Yeşil çay posası sürün yeşil çay güçlü anti oksidin sayesinde vücudumuza faydası olduğu kadar kirpik ve de gözlerimize de faydası vardır. Onun için yeşil çay posasını gen az günde bir kere gözleri kapaklarınızın üzerine koyup biraz bekletin.

Uzun Kirpikle İçin Ne Yapmalı derseniz sizlere önerim, ufak makyaj tüyoları ile uzun kirpiklere sahip olmuş olursunuz. Gözlerinize kirpikleriniz yolmayan aksine kirpikleriniz için faydalı maskaralar sürün. Böylece uzun kirpiklere sahip olmuş olursunuz. Birde kullandığınız bu maskaranın kirpikleri uzun ve dolgun gösteren maskaradan kullanırsanız, o zaman uzun ve de çok güzel kirpiklere sahip olmuş olursunuz. Unutmayalım ki bir bayan için göz çok önemlidir. O gözü ise güzel gösteren şey kirpiklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir