Eviniz için şık dekorasyon fikirleri

Eviniz için şık dekorasyon fikirleri, ev dekorasyonu zevklere göre farklılık gösterir. Buna rağmen genel bir kanaat olarak, evinize şıklık kazandırabilecek fikirlere de kulak vermekte yarar olacaktır. En basitinden bazı fikirleri ilk defa duysanız da, evinizin konsept iklimini birdenbire değiştirecek, kendinizi farklı hissettirebilecektir.

İşte size eviniz için şık dekorasyon fikirleri:

Oturma mekanlarına kısa raflarda mini kitaplığa ya da dergilerin konduğu köşeye kuru dallar yerleştirerek ilginç bir doğal hava katabilirsiniz. Bunu mutfağınızda da deneyebilirsiniz. Malzemeleri yerleştirdiğiniz raflar ağaç dallarından oluşan bir dekorasyon çok özgün doğal hava katacaktır. Evin içindeki ya da bahçenizdeki saksılar da değiştirilebilir. Örneğin kübik sanatın yer aldığı özgün büyük saksılarla bambaşka hava katabilirsiniz. Aynaların sayısını artırarak eve self görüntü sağlatan karakteristik bir dekorasyon da kazandırılabilir.

Pencere kaplamalarınız tamamen tahta ve vintage özelliği yansıtabilir. Buna kır tarzı da denilebilir. Evinizin bir duvarı, nostaljik modern karışımı duvar saatleri koleksiyonuyla sürrealist bir havaya bürünebilir. Yatak odanızdaki yatağın ferforje ağırlığını artırabilir. Dolaplara perde ekleyerek şık bir görünüm kazandırılabilir. Mutfak eşyaları; örneğin tuzluk, baharatlık gibi eşyalarda vintage yani nostaljik modeller tercih edilebilir. Unutulmamalıdır ki, bazı küçük aksesuarların değişimi bile ev dekorasyonuna etki bırakır.

Renk uyumlarıyla örülü badana karışımları denenebilir. Sırf beyaz ya da marine renklerle beslenmiş bir dekorasyon da şık duracaktır. Ya da beyaz mavi uyumlu bir dekorasyon havası yaratılabilir. Avizelerden berjerlere kadar değişik kombinasyonlarla şık bir 2015 yılı dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir