2 dakikada kolay saç modelleri

2 dakikada kolay saç modelleri biz bayanların özellikle sabahları zorlandığımız bir konudur. Saç Yapımı genelde çok zaman alan bir eylemdir. Genelde bizler bu iş için erken kalkarız be zamanı yettirmeye çalışırız. Yeni Teknolojide saç yapımını kolaylaştıracak birçok elektrikli alet üretilmiş ve geliştirilmiştir. Bu da bize zamandan tasarruf sağlar.

Birde özel günlerdeki saç telaşlarımız vardır ki işte bu en önemlisidir. Kuaföre gitmeden asla yapamayız gittiğimizde de mutlaka istediğimizin aynısı olmaz. Ben böyle durumlarda hemen başka bir kuaföre durumu düzelttirme taraftarıyım.

2 dakikada kolay saç modelleri

En tembel Bayanlarımızın bile Uygulayabileceği Modeller:

2 dakikalık kolay saç modelleri deyince size bir kaç örnek vermek isterim. Bu saç modelleri hayat kurtaran ve uygulaması çok kısa süren modellerdir.

Birinci modelden başlayalım; saçımızı ortadan ikiye ayıralım. Ayırmadan önce düzgünce tarayalım sonra düğüm atarmış gibi burun uçlarını ter bir şekilde kıvırıp tel tokayla tutturalım. İsterseniz süslü bir tokayla süsleyebilirsiniz.

İkinci modelimiz ise maşa yapmanın kolay yöntemini anlatıyor. Saçımızı tepeden atkuyruğu yapalım. Sonra Saçı ikiye ayırıp maşayla kıvıralım ve salalım.2 dakikada tüm saçımıza maşa yapmış oluyoruz.

Diğer bir şeklimiz ise volümlü bir atkuyruğunu anlatıyor. Önce tepeden saçımızın yarısını toplayıp tarak yardımıyla kabartırız. Daha sonra salarız ve tekrar hepsini toplarız. Oluşan farka inanamayacaksınız.

Bahsedeceğimiz son model ise biraz daha uzun süren bir örgü modeli. Balıksırtı örgü ilk olarak saçın ön tarafından bir tutam alınır Örülmeye başlanır. Her bir örgüde bir tutam arttırarak gideriz ve tamamlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir